O společnosti

Jsme jedna z nejstabilnějších firem v regionu zaměstnávající více než 400 zaměstnanců. Patříme k předním světovým výrobcům konektorů, čteček čipových karet a k významným dodavatelům kabelových svazků a spojovacích systémů pro průmysl, automotive, železnici, mobilní komunikaci a další aplikace.

Naše filozofie a poslání

Buďte součástí stabilního týmu i za dalších 40 let. Jsme dlouhodobě úspěšná a respektovaná firma, která staví na kvalitních výrobcích. Naší filosofií je pevný vztah se zaměstnanci. Zakládáme si na loajalitě a platových jistotách. Věrní zaměstnanci a dlouhodobá spokojenost jsou našimi cíli. Včasný plat a úcta k loajálnímu zaměstnanci jsou naší prioritou.

Environmentální politika organizace: česky , english
Politika kvality: česky
Certifikace ISO 9001 english
Certifikace IATF 16949 english

Historie

Společnost Amphenol Tuchel Industrial GmbH je jedna z divizí velké korporace založené v roce 1932 v USA. Firma Amphenol disponuje více než 60 000 zaměstnanci po celém světě a patří mezi nejvýznamnější výrobce elektrických, elektronických a optických konektorů. Více Informací na www.amphenol.com, www.amphenol-industrial.de, www.amphenol.info

V říjnu 2002 byl vybudován montážní závod v Ostrově s výrobou kabelových svazků i pro výrobu v automobilovém průmyslu – tzv. „automotive“. V roce 2008 se do Ostrova stěhuje další výroba pro široké využití pro průmysl – tzv. „electronics“. V roce 2017 došlo ke sloučení obou odvětví a přejmenování společnosti na finální název Amphenol Tuchel Industrial GmbH – odštěpný závod Ostrov.

V roce 2022 se společnost stěhuje do nového moderního závodu v Dolním Žďáru – Ostrově, který plně vyhovuje environmentální politice systému BREEAM . Tento systém je standardem postupů v oblasti navrhování budov s důrazem na trvalou udržitelnost, který se stal praktickým měřítkem k popisu vlivu budovy na životní prostředí. Hodnocení BREEAM používá výkonnostní měřítka, která jsou stanovena podle zavedených kritérií. Nový závod zároveň splňuje všechny nároky stabilní a dynamicky se vyvíjející výrobní společnosti.

Ostrov: Město Ostrov leží na úpatí Krušných hor a žije zde přes 17 tisíc obyvatel. Náš závod se nachází kousek od historického centra, zámku i románského kostela sv. Jakuba. Naše společnost podporuje nejrůznější kulturní, sportovní i charitativní organizace. Pro bližší informace nebo s žádostí o podporu nás neváhejte kontaktovat.

Věrní zaměstnanci a dlouhodobá spokojenost jsou našimi cíli.

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Pravidelné měsíční odměny
  • Vánoční bonus
  • Dovolená nad rámec zákona
  • 5 dnů osobního volna navíc
  • Obědy zdarma
  • Garance zvýšení mezd každý rok
  • Možnost školení pro každou pozici
  • Závodní lékařská péče
Více o společnosti

Bez praxe a stresu

Na rozdíl od svých přátel, kteří také neměli praxi, jsem našla uplatnění v Amphenolu ihned po střední škole. Doma jsem brzy a s čistou hlavou. Mám čas na své náročné koníčky i rodinu. Stres a práce do tmy není nic pro mě.

– Petra

Jistota v nejisté době

V Amphenolu pracuji půl druhé dekády a ještě nikdy se nestalo, aby výplata nepřišla na účet včas a já měl problém se splácením hypotéky a dalších složenek.

– Jan

V Amphenolu pracuji již 20 let

Kdybych to měla shrnout, jsem velmi spokojená s pozicí, kterou jsem si vybudovala a neměnila bych. Pracovní atmosféra, kolektiv a zaměstnanecké benefity k tomu velmi přispívají.

– Jaroslava

Stálé zaměstnaní ve všech ročních období

Dlouhé roky jsem pracoval v podnicích, kde pro nadbytečnost v zimě lidi propouštěli a před jarem slibovali hory doly, aby lidi nabrali zpět - ale realita před zimou se vždy opakovala. V Amphenolu mám jistotu, že zde budu pracovat v lednu, červnu i listopadu a to i za dalších 5 let.

– Petr